Articole care fac referire la Folclorul din reclame
[Folclorul din reclame] Andi Moisescu: Îmi pare rău s-o spun, dar nu mă mai țin nervii să urmăresc publicitatea așa cum o făceam odată
[Folclorul din reclame] Cum a aparut Dorel? Codin Caradimu: "Am facut echipe de cercetare pe teren pentru a descoperi limbajul autentic. Clientul facea degustari pe santiere, cu muncitorii din baraci"
[Folclorul din reclame] Raluca Feher și cum atragi atenția: De ce nu facem direct un porno cu pisici?
[Folclorul din reclame] Alina Gavrilă-Borțun despre ”Zboară, puiule, zboară”: Unii se închină și acum la amintirea acestei grozăvii de neconceput
[Folclorul din reclame] Naumovici si personajele lui memorabile: Niciodata nu stii daca, ce sau cum vor retine oamenii din reclamele tale. Cateodata ai noroc, aia e e singura reteta
[Folclorul din reclame] Oana Botezatu: Oare, dupa reclamele cu Dorel, si-a mai botezat cineva copilul cu numele asta?
[Folclorul din reclame] Beni Goace: Așadar, reclame mai proaste, la produse, respectiv, mai proaste. Pentru că meritați! Cut!


![[Folclorul din reclame] Chiar asa, mai are cineva numarul lu' Varu'? Ca poate-l chemam in Piata](https://media.iqads.ro/2017/08/collage14-cover-410.jpg)
![[Folclorul din reclame] Radu Crahmaliuc: Într-un an apar unul-două-trei personaje memorabile. În rest sunt numai clone, remixuri și reîmpachetări](https://media.iqads.ro/2017/07/radu-crahmaliuc-cover-410.jpg)
![[Folclorul din reclame] Bogdan Ciuclaru: Dorel cred că e șeful la personaje. A avut substanță... Adică are, căci trăiește printre noi](https://media.iqads.ro/2015/11/ciuclaru-cover-410.jpg)









