Materiale din 2019/11/15
Cea de-a XI-a ediție a Festivalului de film pentru publicul tânăr KINOdiseea și-a desemnat câștigătorii
World Vision va implementa ideile din ediția a doua a competiției PR Arena lansată de Global Women in PR România și Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării
[Jurnalist.md] Gheorghe Gonța, N4: Mulți telespectatori se simt răzbunați atunci când moderatorii sar la gâtul politicienilor


![[Buticuri Creative] Simona Hancu: Conteaza marimea cat sa stii tu unde vrei sa joci](https://media.iqads.ro/2019/11/simona-2-cover-410.jpg)



![[Povesti de bine] Oameni MARI pe drumul binelui pentru cei mici](https://media.iqads.ro/2019/11/pjimage10-cover-410.jpg)






![[România pe YouTube] Iohannis, Dăncilă și ultima felie](https://media.iqads.ro/2019/11/pjimage6-cover-410.jpg)
![[Ad List] Pisici, voie buna si suprarealism australian](https://media.iqads.ro/2019/11/pjimage11-cover-410.jpg)









