
Materiale din 2018/02/06


Cele mai vizibile branduri de fashion - multibrand stores in online si pe Facebook in luna ianuarie 2018

Adrian Batista, regizorul Românii au talent: ”E mai transparent ca oricând, e un sezon în care nu avem absolut nimic de ascuns și totul e la vedere, deși formatul nu a fost gândit ca un reality show”
![[Bibliografii personale] Adrian Georgescu: ”Încerc să citesc cât mai mult și nu doar din plăcere. Uneori chiar îmi impun”](https://media.iqads.ro/2018/02/poza-lansare-exitus-brasov-cover-410.jpg)
[Bibliografii personale] Adrian Georgescu: ”Încerc să citesc cât mai mult și nu doar din plăcere. Uneori chiar îmi impun”

Infinit Agency's CEO, Alex Cernatescu, has been invited to become a mentor for the prestigious Silicon Valley based Founder Institute

Sissi, cu sprijinul Direcția 5, încurajează consumatorii să-și arate aprecierea printr-o nouă platformă de comunicare
