PPC Specialist @ BRAVEMENT

Anunt valabil pana la data de 2025-08-19
Companie: Bravement
Specializare: Social Media, SEM, PPC, Media, Marketing Automation, Marketing, Digital
Tip job: Full Time
Nivel: Middle

Vrei să lucrezi de pe plajă și să câștigi până la 5.000 euro pe lună din Facebook și Google Ads?

Adevărul este că poți face asta.
Dar nu la BRAVEMENT.

Acum suntem în vacanță. Și totuși lucrăm.
Sunt excepții, bineînțeles. Apreciem și încurajăm tare timpul personal, dar nu vrem să te mințim că nu vor mai fi urgențe punctuale pe care e nevoie să le adresăm chiar și din vacanță dacă e posibil.

Zilele noastre nu arată mereu la fel.
Câteodată stăm și 12h pe zi la birou. Câteodată terminăm tot ce era important până la prânz.
Câteodată lucrăm și în weekend, când trebuie să reparăm vreo eroare sau clientul are o urgență. Alteori, ne deconectăm complet două zile fără să sune telefonul.

Așa este într-un start-up. Câteodată e haos. Câteodată nu cădem de acord.
Avem procese și proceduri. Unele finalizate, altele în lucru. Le îmbunătățim constant și încurajăm feedback-ul tău sincer. Nu e totul perfect, dar știm ce lipsește și lucrăm activ la asta.

Dar avem un obiectiv măreț: să devenim lideri de piață în România până în 2030.
Misiunea noastră la Bravement este să contribuim la dezvoltarea afacerilor prin marketing digital, construind și oferind performanță într-un mod etic și inspirațional.

Nu promitem marea cu sarea, nu garantăm rezultate. Le construim împreună cu clientul.
Că tot a venit vorba de clienți. Avem niște clienți super faini. Oameni cu principii și vise mari. Oameni care fac bine. Și același lucru ne dorim și de la colegii noștri.

Ne dorim colegi care au vise mari și nu se tem să le urmeze.
Vrem oameni care gândesc pe cont propriu, care vin cu întrebări, care vor să crească – profesional, personal, poate chiar și antreprenorial.

Dacă într-o zi vei vrea să pornești pe cont propriu, vrem să fim locul care te-a încurajat, nu cel care te-a ținut pe loc.
La Bravement, susținem inițiativa.

 

Cum știi că ți se potrivește rolul?

  • ai minim 3 ani de experiență pe o poziție similară și ai cunoștințe avansate în platformele Meta și Google Ads
  • ai gestionat și conturi și campanii complexe, cu bugete lunare > 15.000 euro. Experiența de advertising pe piața internațională reprezintă un mare avantaj, dar nu este obligatorie
  • cunoști foarte bine gramatica limbii române
  • ai cunoștințe avansate de limba engleză
  • ești o persoană autodidactă, care nu așteaptă să i se spună ce să facă, ci își asumă inițiativa
  • ai o gândire strategică, ești organizat(ă) și respecți deadline-urile (de cele mai multe ori deadline-urile sunt stabilite chiar de tine)
  • îți place să lucrezi cu oamenii, să îi ajuți și să găsești soluții pentru problemele lor. Partea umană contează foarte mult pentru noi.
  • ești dispus(ă) să acorzi timp și energie pentru creșterea unui start-up. Vor fi și momente mai stresante, și momente când lucrurile curg de la sine. Noi nu vrem oameni perfecți. Căutăm oameni care cresc.

 

Ce vei face în echipă?

  • implementarea, monitorizarea și optimizarea campaniilor de PPC Meta Ads / Google Ads / TikTok Ads
  • strategia de atingere a obiectivelor pentru clienți
  • raportarea săptămânală și lunară a rezultatelor către clienți
  • vei fi specialistul PPC care este mereu la curent cu noutățile
  • te vei dezvolta accelerat, mai ales pe plan personal

 

Ce îți oferim la schimb?

  • Un context în care practici marketing pe bune, cu impact real.
  • Acces direct la fondatori, la decizii strategice, la bugete semnificative și clienți care chiar vor rezultate.
  • O cultură bazată pe încredere, sinceritate și autonomie.

Iar financiar?
Vei fi remunerat corect, în funcție de experiență, aport și implicare. Discutăm deschis la interviu.

Dacă ai citit până aici, probabil ești exact genul de om pe care îl căutăm. Aplică și hai să discutăm.

Aplica la acest job

Branded