Creative Director: Adrian Botan & Alexandru Dumitrescu Group Creative Director: Andrei Tripsa Copywriter: Constantin Milu Art Director: Ion Ludosanu Senior Account Manager: Raluca Popescu
Deci respecte la maxim! pt cel ce a gindit spotul asta.....complex la maxim...si suprapunerea lumii MTV cu "antica" Romanie....fara cuvinte! inca-o data RESPECT!
adrian biciu
acum 19 ani
foarte frumos,dar prea lung si cu multe cadre inutile
LAURENTIU-DINU Cernea
acum 19 ani
doar ca nu "vad".....care este subiectul reclamei.....
Mariana cornateanu
acum 19 ani
deci oribil
madgrandma madgrandma
acum 18 ani
Un amestec de fantastic si traditionalism. Bine lucrat! Complex. Subtil. Inteligent. Fine reliefata disperarea romanasului de a se occidentaliza. In sfarsit un spot care se dezlipeste de canapea. Bravo McCan. Va meritati numele de cei mai buni!!!
BTL Coordinator @ TOTAL PR Responsabilitati
Planificarea și organizarea proiectelor de marketing BTL inclusiv conferințe, evenimente și activități de direct marketing
Realizarea... [detalii]
Copywriter @ Hueman Copywriter cu idei fresh wanted!
Ești genul care face brainstorming și sub duș? Ai talent la... [detalii]
Social Media Advertiser @ Hueman Ce cunoștințe trebuie să ai
Ai experiență în crearea, observarea, analizarea și optimizarea campaniilor de publicitate... [detalii]
Comentarii