Amintiri de la Irina-Margareta Nistor, Gianina Corondan, Viorica Bucur, Oana Sarbu, Medeea Marinescu, jurnalisti si bloggeri la deschiderea expozitiei Pepsi - Consignatia 7080

Amintiri de la Irina-Margareta Nistor, Gianina Corondan, Viorica Bucur, Oana Sarbu, Medeea Marinescu, jurnalisti si bloggeri la deschiderea expozitiei Pepsi - Consignatia 7080

Televizor cu lampi Venus, o bucata de creta Pionier, aparat de radio Mamaia (pe baterii), aparat de radio Rossini, un peste de sticla, viniluri cu Mircea Baniciu, Toma Caragiu, Horia Serbanescu si Queen, un bibelou de portelan, aparat de radio Gloria, patine cu rotile, stilou cu penita Golden Star, uniforma si cravata de pionier, jocuri Turism, planse brodate la orele de lucru manual, catalog de casete inregistrate - sunt doar cateva dintre obiectele aduse de invitatii Pepsi si GMP PR la expozitia Consignatia 7080, deschisa ieri la Gradina Ordinul Arhitectilor Romania.

Irina-Margareta Nistor: "Profitam de tata, care era barbat frumos, le zambea vanzatoarelor si facea rost de un Pepsi"

Aboneaza-te pentru a avea acces la acest articol
Aboneaza-te la newsletterul IQads cu cele mai importante articole despre comunicare, marketing si alte domenii creative:
Info


GMP PR

Fondată în 2007, GMP PR, parte a GMP Group, este una dintre cele mai importante agenţii de relaţii publice din România. De-a lungul timpului, activitatea agenţiei a fost recunoscută local şi internaţional... vezi detalii »

Sectiune



Branded


Related