Rezultate cautare
Membrii Forum Apulum s-au cunoscut anul trecut la proteste. Iar recent, au scos ghidul ilustrat al comunismului
[Vizitatori de Romania] Nadejda Ghilca (Ogilvy&Mather Romania): "Am schimbat placintele pe merdenele, vinul pe bere si comunistii pe PSD"
[Pasionat de bunătățuri] Un filosof al vinurilor adaptat la contemporaneitate. George Mitea (Lucruri Bune): Aş zice că publicul meu este partea cea mai bună a “afacerii”
Mastercard deschide atmosfera de festival cu un val de bilete pentru Electric Castle la preț preferențial, ofertă valabilă doar pe 1 martie
Despre identitate, apartenență și adevăruri personale: Festivalul de Film de la Sarajevo vine la BIEFF
[Pasionat de bunătățuri] Alexandra Juncu (Bucătăria familiei mele): Este adevărat că oricine poate găti; dar nu oricine poate găti, fotografia şi scrie în acelaşi timp
[AV, Cesar!] Cristian Serban (Ogilvy Romania): Curajul clientilor si agentiilor de a explora optiuni mai putin cunoscute vizavi de actori este un work in progress
[Vizitatori de Romania] Tuan Nini: "Eu si toata familia am banuit, pai Romania e in Europa, nu? Deci o sa fie cam cum era in UK... Da, va aud rasul"
[AV, Cesar!] Liviu Isop (Graffiti BBDO): Local, o productie poate fi considerată mare când pornește de la 100.000 de euro
[Tricou de designer] Alina Silvestru (EPSON Romania): Participantii ar trebui sa nu se teama de culoare. Noua ne plac mult culorile
[La raftul de lactate] Tzafrir Granat (Muller Romania): Generatia care peste cativa ani va fi dominanta ca putere de cumparare se "hraneste" cu informatii si divertisment din online
[Ambasade pe online] Päivi Pohjanheimo, Ambasadorul Finlandei în România şi Republica Moldova: Comunicăm pe același ton folosit, în general, de finlandezi. Tăcerea nu e considerată stânjenitoare într-o conversație
[Domeniile vinului] Stefan Matei (Casa de Vinuri Cotnari): Asistam la consolidarea unui trend la baza caruia se afla efortul producatorilor de vin locali de a educa publicul consumator
Cosmin Popan, doctor în biciclete: ”Bicicleta nu reprezintă o normalitate. Ea este în continuare a ecologiștilor, a sportivilor îmbrăcați în lycra, a celor săraci chiar”

























