17 bloggeri inscrisi in campania Heineken - "Most dateable bloggers"

Oxygen PR, in colaborare cu Webtailors si Momentum, a dezvoltat pentru Heineken Romania campania "Most datable bloggers" prin care utilizatorii sunt incurajati sa voteze blogger-ul pe care il considera cel mai "dateable" prin intermediul unei aplicatii de Facebook.

Bloggerii participanti sunt Andi Moisescu (andimoisescu.ro), Tudor Popa (cemerita.ro), Razvan Dragos (tvdece.ro), Ionut Bunescu (bunescu.ro), Bogdan Brilinski (brylu.ro), Bogdan Epure (nihasa.ro), Alex Negrea (alexandrunegrea.ro), Adrian Monoranu (monoranu.ro), Cristi Dorombach (piticu.ro), Toma Nicolau (tomanicolau.ro), Cristi China Birta (chinezu.eu), Adrian Ciubotaru (adrianciubotaru.ro), Andrei Rosca (andreirosca.ro), Mircea Mester (mirceamester.ro), Cristi Manafu (manafu.ro), Cosmin Tudoran (cosmintudoran.ro) si Ovi Sirb (sirb.net).

Aboneaza-te pentru a avea acces la acest articol
Aboneaza-te la newsletterul IQads cu cele mai importante articole despre comunicare, marketing si alte domenii creative:
Info


Oxygen

Oxygen este o agentie integrata de comunicare, cu sedii in Bucuresti si Cluj-Napoca. Cu peste 10 ani experienta pe piata din Romania, Oxygen a ajuns la un know-how extins in industria de comunicare. A lucrat, de-a... vezi detalii »

Branduri

Subiecte

Sectiune



Branded


Related